Dermatologinė kosmetika

dermatologine kosmetika
dermatologine kosmetika

MEDICININIO GROŽIO GALIA

Medicinos įkvėpti odos priežiūros produktai, galintys išspręsti įvairius estetinius odos iššūkius. Inovatyvios, specializuotos odos priežiūros produktų linijos tikslas – suteikti odai sveiką ir gražią išvaizdą. Aplinkos sukeliamos žalos odai sumažinimas ir jos apsaugojimas, taip pat įvairių estetinių odos iššūkių sprendimas yra pagrindiniai šių produktų aspektai.

derma.cosmetics – dermatologinė produktų linija su unikaliais sprendimų būdais.

derma.cosmetics – dermatologinė produktų linija su unikaliais sprendimų būdais.

dermatologine kosmetika klaipedoje

ESSENTIAL

Kasdienė priežiūra visų tipų odai. Produktai sukuria tobulą švarios ir spinduliuojančios odos pagrindą. Tinkami visų tipų odai ir puikiai derinami su kitų linijų produktais. Sudėtyje yra medžiagų, kurios palieka lygesnės ir švelnesnės odos pojūtį, atkuria jos natūralų balansą.

dermatologine kosmetika

HYDRATING

Intensyvus drėkinimas sausai odai.  Mes drėkiname odą ne tik gerdami pakankamą vandens kiekį, bet ir naudodami kosmetikos produktus. Liniją sudaro natūralūs komponentai, suteikiantys ilgalaikį drėkinantį poveikį. Net ir sausa oda tampa gaivi ir švytinti.

dermatologine kosmetika

SENSITIVE

Raminanti jautrios odos priežiūra. Jautri oda yra lengvai veikiama išorinių dirgiklių ir dažnai tampa įtempta, paraudusi ir išsausėjusi. Linijos produktai ramina įsitempusią, paraudusią odą ir stiprina jos atsparumą išoriniams dirgikliams. Produktai puikiai toleruojami visų tipų odos dėl kvapiųjų medžiagų ir mineralinės alyvos nebuvimo. Atsipalaidavusiai ir subalansuotai odai.

Dermatologine kosmetika klaipeda

BEAUTY ELEMENTS

Ypač veiksmingos priemonės odos sveikatinimui. Universalūs odos priežiūros produktai su veiksmingais ingredientais suteikia nepaprastai žėrinčią ir sveiką išvaizdą. Oda tampa gaivi, veiksmingai sumažinami senėjimo požymiai. Linija suteikia papildomą priežiūrą ir puikiai dera su produktais iš kitų linijų.

dermatologine kosmetika

VITALITY

Veiksminga priežiūra prieš odos senėjimą. Linijos produktai apjungia novatoriškus ir veiksmingus aktyviuosius ingredientus tokius kaip peptidai, izoflavonus ir antioksidantus. Puikiai suderinami komponentai neleidžia odai prarasti savo elastingumo, ją drėkina bei skatina kolageno ir elastino sintezę. Priešlaikinis odos senėjimo procesas yra sumažintas, o brandžios odos tvirtumas ir gyvybingumas yra palaikomas. Rezultatas – lygi, švelni, jaunatviškai spindinti oda. Premium linija TIME CONTROL, galite ne tik sustabdyti odos senėjimą, bet ir palaikyti odos sugebėjimą atsinaujinti. Oda tampa akivaizdžiai lygesnė, sugražinamas odos elastingumas, pastebimai atkuriama odos spalva ir jaunatviškas spindesys.

Set-Regulating dermatologine kosmetika

REGULATING

Tobulas sprendimo būdas riebiai ir mišriai odai. Riebi ir mišri oda yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių odos problemų, kuri reikalauja išmanios ingredientų kombinacijos, padedančios reguliuoti riebalinių liaukų funkciją, neišsausinančios, veikiančios priešuždegimiškai ir aprūpinančios optimalia priežiūra. Linija sujungia raminančius ingredientus su reguliuojančiomis medžiagomis, taip užtikrindama lygią ir subalansuotą odos struktūrą.

Dermatologine kosmetika

MELA WHITE

Dermatologinė priežiūra pigmentinei odai. Dauguma moterų trokšta tolygiai įdegusios odos. Oda atrodo senesnė dėl aiškiai matomų senėjimo požymių ir pigmentinių dėmių. Šviesi ir nepriekaištinga veido oda yra tapatinama su šviežumu, gaivumu ir jaunyste. Linijos produktai skirti išlaikyti pusiausvyrą tarp dabartinės odos spalvos pasikeitimo ir sumažinti naujų pigmentinių dėmių susidarymą.

Free WordPress Themes