Probiotikai

Mūsų tikslas padėti žmogui jaustis puikiai, mylėti gyvenimą, būti energingiems, gražiems ir spinduliuoti laime. Sveikata priklauso nuo daugelio faktorių. Esame sukaupę didelį žinių bagažą ir norime juo pasidalinti su Jumis, tam kad Jūs pasijautumėte laimingesni ir sveikesni. Sakoma, kad stebuklingų vaistų nėra, tačiau supratę, kad tas vaistas galite būti patys sau – darysite stebuklus!

Probiotics composition

Dr. OHHIRA® 12-os rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas

Jis gaminamas tradiciniu natūralios fermentacijos būdu, nenaudojant terminio apdorojimo. Taip yra išsaugomos gyvos pieno rūgšties bakterijos ir vertingos maistinės medžiagos iš augalinių ingredientų. Kapsulėse yra tirštos konsistencijos masė – 3 metų fermentacijos rezultatas.

  • Produkto sudėtyje yra net 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir Streptococcus šeimoms.
  • Fermentuotoje masėje yra skaidulinių medžiagų, kurios sudaro palankias sąlygas gerųjų žarnyno bakterijų mitybai.
dr ohhira prebiotine mase

Dr. OHHIRA® prebiotinė masė

Labai stipriai koncentruotas, 5 metus fermentuotas prebiotikų, probiotikų ir biogeninių medžiagų (vitaminų, mineralų, organinių ir amino rūgščių, peptidų, oligosacharidų, polifenolių) kompleksas. Ši 5 metus fermentuota ir brandinta prebiotinė masė yra tirštos konsistencijos, parduodama supakuota maišeliuose po 2,5 g.

Dr. OHHIRA® prebiotinė masė unikali trigubu BIO efektu:
• proBIOtinis efektas: aktyvios gerosios bakterijos patenka į žarnyno terpę.
• preBIOtinis efektas: gerosioms žarnyno bakterijoms sudaromos palankios maitinimosi bei kolonijų plėtimo sąlygos.
• BIOgeninis efektas: tai – medžiagos, gaminamos naudingųjų bakterijų.

dr ohhira kolagenai

Dr. OHHIRA® geriamasis kolagenas

Geriamasis kolagenas yra kur kas naudingesnis už įprastus kremus, savo sudėtyje turinčius kolageno. Pastarojo molekulės yra per didelės, jog pasiektų gilesnį odos sluoksnį, o geriamasis kolagenas, priešingai, pasižymi maža molekuline mase. Dėl šios savybės jis, cirkuliuodamas krauju, pasiekia tikrąją odą (vadinamąją dermą), kurioje ir vyksta svarbiausi regeneraciniai bei naujų ląstelių formavimosi procesai. Teigiamas kolageno poveikis odai pasireiškia tvirtumu, stangrumu, elastingumu bei organizme natūraliomis sąlygomis vykstančio kolageno ir hialurono rūgšties sintezės proceso aktyvinimu.

Free WordPress Themes